Sertifika

 

Eğitimi tamamlayanlar "Katılım Belgesi" veya "Sertifika" alabilir.

Katılım Belgesi

  • Eğitime katılıp bitirenlere verilen belgedir. Bu belge için herhangi bir koşul yoktur. Eğitimi tamamlamanız yeterlidir. Kayıttan tamamladığınız canlı dinleyemediğiniz katılım da buna dahildir.

Sertifika

Katılımcıların sertifika alabilmeleri için sınavdan geçmeleri gerekmektedir. Bu sınavdan başarılı olmaları durumunda sertifika almaya hak kazanırlar.

Sertifika-Rozet Sınavı Detayları

Sertifika Hakkında
Sertifika yukarıda örneği gözüktüğü gibi İngilizcedir. OpenBadges 2.0 standartlarına uygun, doğrulanabilen, sertifier tarafından tanımlanmış ve geçerliliği denetlenmiş ve lisans seviyesindeki bir sınav sonucu verilmiş belgedir. Bu belgeyi, CV'nize, sosyal medya hesaplarınıza veya herhangi bir dijital platforma ekleyebilir, sertifikanıza referans verebilirsiniz. Uluslararası standartlarda tanımlanmış ve geçerlilik denetimi yapılmış bu sertifika sizin yetkinlik ve becerinizi tanımlayan bir belge niteliğindedir.

Bir sertifika örneği için tıklayın >>

Bu örnekte de görüldüğü üzere size ait, doğrulanabilir bir sertifika numarısna sahip oluyorsunuz. Ayrıca sosyal medya ve internette kullanabileceğiniz linkler oluşturabiliyorsunuz.

Rozet (Badge)

Öğrenci sertifika yerine dilerse Rozet de alabilir. Rozet alabilme şartları sertifika alma şartlarıyla aynıdır. Rozetler de OpenBadges 2.0 standartlarına uygun, doğrulanabilen, sertifier tarafından tanımlanmış ve geçerliliği denetlenmiş ve lisans seviyesindeki bir sınav sonucu verilmiş görsellerdir. Rozetleri, CV'nize, sosyal medya hesaplarınıza veya herhangi bir dijital platforma ekleyebilir, rozetinize referans verebilirsiniz. Uluslararası standartlarda tanımlanmış ve geçerlilik denetimi yapılmış bu rozetler sizin yetkinlik ve becerinizi tanımlayan bir görsel-belgedir.

Bir rozet örneği için tıklayın >>

Bu örnekte de görüldüğü üzere size ait, doğrulanabilir bir rozet numarısna sahip oluyorsunuz. Ayrıca sosyal medya ve internette kullanabileceğiniz linkler oluşturabiliyorsunuz.

Öğrenci Seritifika veya Rozetten birini seçmek durumundadır. Her ikisi birden istenirse ilave ücrete tabiidir.

Sertifika-Rozet Sınavı Detayları

Rozetler